Kamerové systémy umožňujú snímať, prenášať, zobrazovať a zaznamenávať obraz (príp. aj zvuk) zo sledovaného priestoru, monitorovať aktuálnu situáciu a poskytnúť vysvetlenia a dôkazy v prípade neočakávanej udalosti.

Výpovednú hodnotu určuje kvalita a detailnosť obrazu.

Preto je veľmi dôležité zvoliť také komponenty kamerového systému, ktoré zodpovedajú požiadavkam náročnosti aplikácie, veľkosti sledovaného objektu, spôsobu spracovania a prenosu signálu, odolnosti voči poverenostným podmienkam a pod. Všetky uvedené kritéria by potom mali jednoznačne určiť, či je na danú inštaláciu vhodná analógová alebo IP technológia, čiernobiele alebo farebné kamery s nočným videním, prisvietením, polohovaním a priblížením (tzv. PTZ systémy) alebo dome kamery, či je výhodnejší záznam videa do PC pomocou digitalizačných kariet alebo na harddisk digitálneho videorekordéra.

S rastúcimi nárokmi na kvalitu obrazu prichádzajú od výrobcov stále nové technické riešenia, preto je inovácia v tomto segmente zabezpečenia objektov veľmi rýchla.

Ku kamerovým systémom patria tiež videodoplnky (prevodníky, zosilňovače, napájacie zdroje) a inštalačný materiál (kryty na kamery, držiaky, kabeláž a pod.)

RODINNÉ DOMY

Kamerový systém predstavuje komfort užívania aj bývania. Dobre navrhnutý a zrealizovaný kamerový systém vám umožní mať vždy prehľad o dianí v okolí. Či ste doma, alebo nie ste.

BYTY A BYTOVÉ DOMY

Takmer vo všetkom platí: lepšia prevencia, ako liečba. Aj v otázkach bezpečnosti. Prevenciu vášho bytového domu a jeho neustály monitoring s nahrávaním si v dnešnej dobe viete zabezpečiť bez väčších investícií.

CHATY A REKREÁCIA

Objekty, ktoré nie sú celoročne obývané sú najľahším terčom zlodejov a vlamačov. Ich 100% ochrana je takmer nemožná.

FIRMY A PODNIKY

Realizujeme profesionálne návrhy a inštalácie firemných kamerových systémov. V prípade potreby zabezpečujeme renováciu vášho aktuálneho bezpečnostného kamerového systému.